StarCraft II – soundtrack w kolekcjonerce

9 kwietnia 2010

Firma Blizzard Entertainment ujawniła wczoraj zawartość edycji kolekcjonerskiej gry StarCraft II: Wings of Liberty. W efektownie wykonanym pudełku znajdziemy kilka interesujących dodatków, m.in. soundtrack na płycie CD.

Tak prezentuje się pudełko z edycji kolekcjonerskiej gry.

Krążek ma zawierać czternaście epickich utworów z gry, a także bliżej nieokreślone, za to ekskluzywne bonusy. Możliwość zdobycia soundtracka na płycie CD nie będzie tania – zestaw wyceniono na 99.99$, co w przeliczeniu na naszą walutę daje ok. 290 złotych! Oczywiście doskonałą zachętą do kupna edycji kolekcjonerskiej mogą być pozostałe dodatki. Oprócz wspomnianego krążka, w pudełku znajdziemy również stusiedemdziesięciosześciostronicową książkę z grafikami koncepcyjnymi, płytę DVD z materiałami filmowymi, zerowy numer nowej serii komiksów poświęconych grze, stylizowany na nieśmiertelnik Jima Raynora pendrive z pierwszą odsłoną cyklu i jej oficjalnym rozszerzeniem oraz inne, mniejsze bonusy, np. pet Thor do wykorzystania w World of WarCraft. Wciąż nie wiadomo kiedy StarCraft II: Wings of Liberty ujrzy światło dzienne, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że stanie się to w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Wybranych utworów ze ścieżki dźwiękowej można posłuchać już teraz, o ile jest się szczęściarzem posiadającym dostęp do wersji beta gry.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: