Soundtrack z God of War III już na krążku CD

2 kwietnia 2010

Soundtrack z God of War III można wreszcie dostać na krążku CD – w ubiegły wtorek wprowadziła go na amerykański rynek firma Sumthing Else Music Works. Dzięki tej inicjatywie, każdy kto chce mieć w swoich zbiorach ścieżkę dźwiękową z gry na fizycznym nośniku, nie musi już kupować wersji kolekcjonerskiej programu. Europejczycy poczekają na płytę do 12 kwietnia.

Okładka albumu

Za zawierającą 24 utwory płytę trzeba zapłacić 15.98$ (około 45 złotych), o ile zdecydujemy się ją kupić za pośrednictwem internetowego sklepu Amazon. Znacznie tańsza jest wersja elektroniczna soundtracku, bo kosztuje zaledwie 9.99$ (około 28 złotych). W tym przypadku można też pokusić się o kupno pojedynczych utworów – każdy z nich wyceniono na 99 centów. Oczywiście ten sam krążek dostępny jest również w limitowanej edycji kolekcjonerskiej. Pisałem o niej więcej w styczniu, dlatego zainteresowanych odsyłam pod ten adres.

Powstanie ścieżki dźwiękowej do God of War III zawdzięczamy aż pięciu artystom. Najwięcej, bo aż siedem kawałków, przygotował Gerard K. Marino. Cris Velasco i Ron Fish dorzucili po pięć kompozycji, Mike Reagan cztery, a Jeff Rona trzy. W sumie daje to blisko 60 minut fantastycznej, muzycznej uczty.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: