Nowe wieści na temat polskiego Machinarium

17 lutego 2010

Warszawska firma IQ Publishing ujawniła przedwczoraj, jak będzie prezentować się polska edycja gry Machinarium. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, nie będzie ona zawierać soundtracku na osobnej płycie kompaktowej.

Muzyka z gry zostanie umieszczona bezpośrednio na krążku DVD z programem. Dostępne będą dwie wersje soundtracku, w formatach MP3 i FLAC. Ścieżka dźwiękowa składać się będzie z czternastu podstawowych utworów, a także pięciu bonusowych kawałków, które nie tak dawno zostały za darmo umieszczone w sieci. Całość zostanie zapakowana w gustowne metalowe pudełko z wyżłobionym miejscem na płytę – w środku znajdziemy również plakat. Polski wydawca podkreśla, że gra zostanie wydana w polskiej wersji językowej. To duży wyczyn, zwłaszcza, że jedyne napisy, jakie pojawiają się w Machinarium, znajdują się w menu głównym.

Gra będzie sprzedawana w Polsce w sugerowanej cenie 49.90 złotych. Wydawca obiecuje, że premiera odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, choć nie liczyłbym na to. Z moich obserwacji wynika, że firmie IQP Publishing niezbyt często udaje się dotrzymać zakładanego wcześniej terminu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: