Prezentacja edycji specjalnej gry BioShock 2

3 lutego 2010

Na oficjalnym kanale YouTube firmy 2K Games, pojawił się przedwczoraj krótki film, w którym przedstawiono zawartość edycji kolekcjonerskiej gry BioShock 2. Z imponującego pod względem rozmiarów kwadratowego pudełka, prowadząca prezentację kobieta wydobyła m.in. fantastycznie wykonany  soundtrack.

Przyzwyczailiśmy się, że dodawana do gier płyta z muzyką jest najzwyklejszym kompaktem. Twórcy drugiego BioShocka przeszli samych siebie i ścieżkę dźwiękową umieścili na krążku winylowym, zwiększając jednocześnie wartość kolekcjonerską całego zestawu. Album nosi tytuł I am Rapture, Rapture is Me i zawiera dwadzieścia cztery utwory z pierwszej odsłony cyklu, skomponowane przez Garry’ego Schymana.  

Jakby tego wszystkiego było mało, w specjalnej edycji kolekcjonerskiej pojawi się jeszcze jeden soundtrack, tym razem na tradycyjnej płycie CD.  Album ten nosi tytuł Sounds from the Lighthouse i zawiera  ścieżkę dźwiękową z drugiego BioShocka, również autorstwa Schymana. Kompakt wypełni aż dwadzieścia sześć utworów.

Specjalna edycja kolekcjonerska będzie dostępna w Polsce, zarówno w wersji na PC (149.99 zł), jak i na konsole (279.99 zł). Cena jest wysoka, ale oprócz soundtracków, w solidnym pudełku znajdziemy również album z grafikami koncepcyjnymi i plakaty. Premiera gry już 9 lutego.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: