Kilka nowych informacji o Machinarium

27 stycznia 2010

Machinarium – najnowszy produkt czeskiego studia Amanita Design, który dotąd dostępny był wyłącznie w dystrybucji elektronicznej – zostanie wydany także w pudełku. Sklepowa edycja gry otrzyma kilka dodatków: poradnik, plakat formatu A2, kilkudziesięciostronicową książeczkę z grafikami koncepcyjnymi, a także soundtrack na osobnej płycie CD! Premiera w Wielkiej Brytanii już 5 marca.

Dodatkowy krążek zawierać będzie wszystkie kompozycje Tomasa Dvoraka, jakie zostały stworzone z myślą o Machinarium. Znajdziemy tam więc nie tylko czternaście podstawowych utworów z oficjalnego soundtracku, ale także pięć dodatkowych kawałków z bonusowej EP-ki, która niedawno została udostępniona przez twórców przygodówki (odnośnik do tego mniejszego albumu znajdziesz w dziale Darmowe soundtracki).

Część płyt winylowych będzie żółta.

Pudełkowa wersja gry zostanie wydana również w Polsce, dzięki staraniom firmy IQ Publishing. W chwili obecnej nie wiadomo czy w zestawie znajdziemy takie same dodatki, ale przynajmniej znana jest już jego cena sugerowana – 49.90 złotych. Gdy tylko uzyskam więcej informacji na temat polskiej wersji gry, z pewnością się nimi podzielę.

Na koniec jeszcze jedna wiadomość związana z Machinarium. Czeska wytwórnia Minority Records wyda 20 lutego soundtrack z gry na płycie winylowej. Limitowany do 555 sztuk album (405 czarnych i 150 żółtych krążków) z autografem Tomasa Dvoraka, będzie zawierać czternaście utworów z podstawowego soundtracku. Jego cena? Jedyne 12.50 euro, czyli około 50 złotych. Wydawnictwo można zamówić już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony wytwórni – znajdziesz ją w tym miejscu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: