Soundtrack w „kolekcjonerce” Silent Hunter 5

26 stycznia 2010

Brytyjski sklep internetowy Amazon rozpoczął przedsprzedaż edycji kolekcjonerskiej gry Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic, najnowszej odsłony popularnego cyklu symulatorów łodzi podwodnych. Oprócz płyty z programem, w estetycznie wykonanym metalowym pudełku znajdziemy również instrukcję, drukowany poradnik, mapę Atlantyku, no i oczywiście soundtrack.

Tak prezentuje się edycja kolekcjonerska gry.

Ścieżka dźwiękowa zostanie wydana na osobnej płycie w formacie CD Audio. Ubisoft nie podaje, ile utworów znajdzie się na krążku, ale wiemy już, kto je skomponował. Twórcą muzyki do Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic, podobnie zresztą jak w przypadku poprzedniej gry z tej serii, jest Jason Graves.

Wszystko wskazuje na to, że edycja kolekcjonerska będzie sprzedawana w Wielkiej Brytanii wyłącznie za pośrednictwem sklepu Amazon. Polscy fani nie muszą się jednak tym martwić. Zapytany przeze mnie przedstawiciel firmy Ubisoft zdradził dziś, że specjalna wersja gry pojawi sie również w Polsce. Szczegółowe informacje na ten temat zostaną podane w najbliższych dniach.

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic oficjalnie zadebiutuje 2 marca w Stanach Zjednoczonych. Dwa dni później produkt będzie dostępny w Europie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: