O muzyce w zwiastunie gry Mass Effect 2

22 stycznia 2010

Opublikowany w ostatnich dniach oficjalny zwiastun gry Mass Effect 2 prezentuje się wybornie, ale niewątpliwie tym, co urzeka w nim najbardziej, jest muzyka. Niedługo po premierze tego krótkiego filmu, w Internecie pojawiło się sporo pytań dotyczących utworu użytego w trailerze. Jaka jest jego nazwa? Kto jest jego twórcą? Czy będzie można usłyszeć go w trakcie rozgrywki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie poniżej.

Utwór wykorzystany w zwiastunie nosi tytuł Heart of Courage, a jego autorami są Thomas Bergersen i Nick Phoenix – kompozytorzy współpracujący w projekcie o nazwie Two Steps from Hell, który specjalizuje się właśnie w tworzeniu muzyki do trailerów. Obaj panowie mają już na koncie 10 oficjalnych wydawnictw (nie dystrybuowanych tradycyjnymi kanałami), a z ich usług korzystali już producenci takich filmów, jak np. Jestem legendą, 2012, Spider-Man 3 czy Prince of Persia.

Ze zrozumiałych względów utwór Heart of Courage nie mógł znaleźć się na oficjalnym soundtracku z gry Mass Effect 2. Opublikowane kilka dni temu wydawnictwo zawiera wyłącznie kompozycje Jacka Walla – niesamowite zresztą. Więcej informacji na temat tego albumu znajdziesz w tym miejscu.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “O muzyce w zwiastunie gry Mass Effect 2”

  1. adasvelejay Says:

    Ogólnie poprzedni rok był dla Two Steps from Hell udanym rokiem. Mnóstwo zwiastunów zostało wzbogaconych ich muzyką. Bardzo ciekawa alternatywa dla Immediate Music.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: