Droga edycja kolekcjonerska God of War III

19 stycznia 2010

Sporo, bo aż 549 złotych, trzeba będzie zapłacić za najbogatsze wydanie długo oczekiwanej gry God of War III, która trafi do polskich sklepów w marcu bieżącego roku. To właśnie ta najdroższa i najatrakcyjniejsza dla kolekcjonerów edycja zawierać będzie płyty z muzyką, czyli coś, co nie tylko mnie, ale i zapewne Was bardzo interesuje.

Tak prezentować będą się oba albumy.

Tak będą prezentować się oba albumy.

W God of War III: Ultimate Trilogy Edition dostępne będą aż dwa albumy muzyczne. W skład pierwszego z nich wejdą utwory, które zostały napisane z myślą o kolejnych grach z serii God of War. W chwili obecnej trudno powiedzieć czy będzie to zestaw kompletnych soundtracków na osobnych krążkach, czy też kilkanaście wybranych przez twórców gry kawałków, umieszczonych na jednej płycie. Zdecydowanie więcej wiadomo na temat drugiego albumu. Będzie to unikatowe wydawnictwo, które firma Sony Computer Entertainment przygotowała wspólnie z wytwórnią Roadrunner Records. Znajdzie się na nim tylko pięć utworów, ale za to wyjątkowych, bo napisanych specjalnie z myślą o najnowszych przygodach Kratosa. Wykonawcami są znane w metalowym światku zespoły Dream Theater, Opeth, Trivium, Killswitch Engine i Taking Dawn. Krążek będzie nosić tytuł Blood and Metal.

Oczywiście oprócz soundtracków, w Ultimate Edition zobaczymy również inne rzeczy: wszystkie odsłony cyklu God of War na płytach Blu-ray, pocztówki, a także vouchery, pozwalające pobrać z sieci rozmaite dodatki do gry. Całość zostanie zapakowana w pięknie wykonaną, rzeźbioną Puszkę Pandory. Piękne, nieprawdaż?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: