Aliens vs. Predator Classic 2000 na Steamie

18 stycznia 2010

W ubiegły piątek do oferty sklepu internetowego Steam dołączono nową grę. Mowa tu o Aliens Versus Predator Classic 2000 – odświeżonej wersji pierwszej odsłony cyklu, która na rynku pojawiła się w 1999 roku.

Aliens Versus Predator Classic 2010

Dziesięcioletni produkt poddano niewielkim usprawnieniom, dzięki czemu grę można bez problemu uruchomić na dzisiejszych komputerach. Cieszy również to, że autorzy nie potraktowali po macoszemu kwestii oprawy muzycznej, jak to już nieraz przy okazji reedycji starych hitów się zdarzało. Pierwsza wersja Aliens vs. Predator sprzedawana była na dwóch krążkach CD – jeden z nich zawierał właściwy produkt, natomiast drugi był w rzeczywistości soundtrackiem, który należało włożyć do napędu przed przystąpieniem do zabawy. W Aliens Versus Predator Classic 2000 tradycyjnego nośnika nie uświadczymy, ale problemu nie ma. Do gry wrzucono po prostu wszystkie utwory z płyty w postaci plików .bik. Warto dodać, że gra sprzedawana jest w bardzo niskiej cenie – aktualnie kosztuje ona 2.99 euro (ok. 12 złotych).

Przy okazji zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z moim testem najnowszej gry z serii Aliens vs. Predator, który również ukazał się w piątek na łamach serwisu Gry-OnLine.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Aliens vs. Predator Classic 2000 na Steamie”

  1. maciek_ Says:

    Mam tę grę na jednym CD – taka edycja dołączana była do pudełkowego SB Live. Muzyka pozostała w formacie CD Audio.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: